Podziękowanie za włączenie się w aktywności i tworzenie „żywej flagi” 15 sierpnia 2018 roku

Opublikowane przez Maciej Szafran w dniu

Podsumowanie „masy krytycznej” Programu Polska Bandera

Polski Związek Żeglarski wraz z Partnerami pragnie podziękować za włączenie się w aktywności programu „Polska Bandera” w dniu 15 sierpnia br.

Tworzenie zarówno przez żeglarzy jak i wszystkich zaangażowanych wodniaków „żywej flagi” przybrało różne, bardzo ciekawe formy i oblicza, które były wyrazem integracji oraz radosnego świętowania, stanowiły również odpowiedź na zaproszenie Prezesa PZŻ dr Tomasza Chamery.

Do najciekawszych realizacji, o których nam wiadomo i za które chcemy podziękować dziś w sposób szczególny doszło m.in. w Gdyni za przyczyną Pomorskiego Związku Żeglarskiego we współpracy z klubami YKP Gdynia oraz MKŻ Arka Gdynia przy dużym zainteresowaniu mediów lokalnych i ogólnopolskich; w Tarnobrzegu – Tarnobrzeski Okręgowy Związek Żeglarski świętował na jeziorze Tarnobrzeskim, pięknie sfotografowanym z drona; na Zalewie Zegrzyńskim gdzie działała bardzo aktywna Grupa Sztorm; w Kaliskim Okręgowym Związku Żeglarskiego z udziałem uczestników programu PolSailing z Kalisza na rzece Prośnie, a na Wiśle Śmiałej oraz jej rozlewisku przy Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS spotkali się harcerze ze zlotu ZHP Gdańsk 2018 oraz zawodnicy klubu KS AZS AWFiS Gdańsk. Aby móc wymienić wszystko co się działo, dalej monitorujemy media.

Dziękujemy również za aktywność w sieci, z wykorzystaniem narzędzi promocyjnych i komunikacyjnych m.in. w mediach społecznościowych: motywy „Polska Bandera” do zdjęć profilowych na Facebooku, filtry Snapchata, #PolskaBandera #Niepodlegla #Poslailing oraz wiele innych.

Teraz gorąco zachęcamy do rejestracji na stronie http://polskabandera.pya.org.pl/ oraz zgłoszenie się i przesyłanie prac konkursowych w pięciu kategoriach:
• zdjęcie indywidualne;
• rysunek/obraz;
• zdjęcie grupowe;
• zdjęcie „z lotu ptaka”;
• film/animacja.

Wyniki opublikujemy 11 listopada br., a wyróżnienia i nagrody okolicznościowe będą wręczana na Gali Polskiego Związku Żeglarskiego jesienią 2018 r.

Zachęcamy do dalszej aktywności w ramach programu, w roku w którym świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, a jako żeglarze „pod Polską Banderą” pragniemy zaznaczyć swoją obecność na akwenach Polski i całego świata!

Konkurs trwa do końca sierpnia br. – zapraszamy do wspólnego świętowania i zabawy!

Zespół Programu Polska Bandera


Dodaj komentarz